Jury "Tańca z gwiazdami" w nowej odsłonie. Kto zasiądzie za stołem oceniającym?

Popularny telewizyjny program rozrywkowy „Taniec z gwiazdami” powróci na antenę Polsatu wiosennym sezonem. Widzowie, oprócz nowych gwiazd prezentujących swoje taneczne umiejętności, będą mogli zobaczyć również zupełnie odmieniony skład jury. Informacje na ten temat zaczęły pojawiać się w mediach, które podały nazwiska potencjalnych jurorów.

Po jednorocznym okresie nieobecności w ramówce stacji, „Taniec z gwiazdami” wraca na ekrany telewizorów. Jak donoszą źródła pracujące przy produkcji popularnego show, decyzja o odświeżeniu składu jury była celową i przemyślaną. „W programie takim jak »Taniec z gwiazdami« kluczową rolę odgrywają uczestnicy, jednak powrót programu do ramówki był doskonałą okazją do dokonania zmian także wśród jurorów”, dzieli się informacjami osoba pracująca przy realizacji programu.

Ostatnie dni przyniosły pożegnanie z trójką jurorów, którzy dotychczas oceniali występy taneczne gwiazd. Andrzej Grabowski, Andrzej Piaseczny oraz Michał Malitowski zdecydowali się na rezygnację z udziału w programie.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, nowe jury „Tańca z gwiazdami” w najbliższym sezonie ma składać się z Iwony Pavlović, Rafała Maseraka, Ewy Kasprzyk i Tomasza Wygody. Tylko Pavlović będzie kontynuować swoją pracę w roli jurorki, jako jedyna osoba, która pozostaje z poprzedniego składu.