Roksana Węgiel zwycięża z nowym zawodowym wyzwaniem pomimo krytyki za wyeksponowany biust

Dynamika rozwoju kariery młodej Roksany Węgiel jest imponująca. Z nieukrywaną dumą podzieliła się informacją o zdobyciu nowego angażu, co jednak nie wszystkim przypadło do gustu. Niektóre osoby w sieci wyraziły swoje niezadowolenie, zarzucając jej także zbytnie eksponowanie swojego dekoltu.

Tempo, w jakim Roksana Węgiel rozwija swoją karierę, jest zadziwiające. Dziewczyna nie tylko regularnie daje koncerty, ale również snuje plany ślubne z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o 8 lat. Ponadto, swym obecnością dodaje blasku licznych imprezom celebrytów. A na horyzoncie pojawia się kolejne wyzwanie – rola w filmie familijnym.

Roksana Węgiel udziela się jako aktorka dubbingowa. „Brak przeszkód”

Informację o nowym angażu artystka umieściła na swoim profilu na Instagramie. Otrzymała ofertę pracy jako aktorka dubbingowa i niedługo będziemy mogli usłyszeć jej głos w filmie „Emma i czarny jaguar”. Jest to opowieść skierowana do całej rodziny, w której główne role odgrywają dorastająca dziewczynka i czarny jaguar. Razem uczą się takich wartości jak zaufanie, szacunek oraz dbałość o dobro naszej planety i ochronę zasobów naturalnych.

Wiadomość o nowym wyzwaniu Roksany spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony fanów. W komentarzach na jej profilu można było przeczytać wiele gratulacji i wyrazów podziwu. „Gratulujemy kolejnego dubbingu Roksana!”; „Świetnie, uwielbiam takie filmy, na pewno go zobaczę”; „Jesteśmy dumni! Czekamy” – to tylko niektóre z nich.